"VYŠNIŲ ŽYDĖJIMAS" Amžinojo pavasario simbolis "ZADOR" 160 G

 • Kraunamos nuotraukos
  1099
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Atgaivinimas visam kūnui
  Vitaminas E maitina ir apsaugo odą
  Taukmedžio sviestas stabdantis senėjimą
  Gaivus vyšnių žiedų kvapas
  Gydomųjų savybių turintis terminis vanduo
  Daugiau nei 98% natūralių ingredientų
  Vengrijos gaminys
  Rankomis suvyniotas trigubai maltas muilas

  Vyšnių žiedai yra gerai žinomi dėl savo grožio ir tikrai sensacingo kvapo, kuris ne tik ramina kūno, bet ir suteikia tobulą harmoniją. Nuo Japonijos Europos jis tapo tyrumo simboliu per šimtmečius, teikdamas džiaugsmą kaip iki sezono pavasario ir atgimimo ženklą. Šis puikusgaivus kvapas atkuria atgimimo jausmą po ilgos lepinančios vonios.

  Viena iš ZADOR muilo kolekcijos narių išreiškia nuolatinį gyvybės atgimimą. Savo koketišku ir moterišku aromatu, uždarytu viename muilo gabalėlyje, primena nuolatinį gamtos atgimimą. Šis aukštos kokybės prabangus muilas įkvėptas pačios gamtos tyrumo.

  Šis švarus ir elegantiškas kvapas išliks su jumis dieną po kiekvienos lepinančios vonios, suteikdamas harmoniją ir džiaugsis visą kiekvieną kartą jos akimirkai. Pagrindinės jo sudedamosios dalys – gydomasis Hévíz terminis vanduo ir taukmedžio sviestas – drėkina odą pačiu švelniausiu būdu.

  Pasimėgaukite ZADOR patirtimi, kad atgaivintumėte savo jausmą ir sielą!
  Sudėtis: natrio palmatas, natrio palmių branduolys, vanduo, terminis vanduo, kvapioji medžiaga, palmių rūgštis, palmių branduolių rūgštis, butyrospermum parkii sviestas, glicerinas, natrio chloridas, triticum rūgštis vulgare gemalų aliejus, heksilo cinamolas, tetraeditaris, etidronotrinis, citrinas geraniolis, citronellolis

  19 Ft / 1 g

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija