APIE

 • Ištariamas epicureanˌɛpɪkjʊ(ə)ˈriːən/ tiesiogai iš anglų kalbos reiškia- žmogus, atsidavęs aukščiausios kokybės skonio patirčiai, ypač tai, kuri gaunama iš kokybško "tikro" maisto ir gėrimų.

  Laikantis filosofijos, kad konkretūs pasaulio geografinai regionai mėgaujasi natūraliais atributais, leidžiančiais jiems auginti aukščiausios kokybės produktus dėl savo klimato, reljiefo ir unikaliių gamtos išteklių susidarė įspūdis, kad visi maisto produktai kalba apie „skonį“ ........ pojūtį?! O kas dabar?

  Atokus pasaulio kalnai, miškai, jūros salos sudaro nuostabaus grožio pasaulio kraštovaizdį, kad būtų pagaminti aukščiausios kokybės produktai; kaip pasaulinės klasės medus, ypač aukštos kokybės pirmo spaudimo alyvuogių aliejus ar ekologiška arbata ir prieskoniai. Šiuos grynus, autentiškus, natūraliai pagamintus produktus siūlome apibūdinti per specifinį „jausmą“.......kultūra, menas ir kelionės, tobulu tradicijų pažinimas, žinios, aistra ir įkvėpimas!

  Mūsų aistra yra pateikti vertingiausius ir svabiausias gamtos dovanas, aukščiausios klasės pakuotėse, atspindinčias aukščiausią gaminio kokybę, suteikiančią, prabangų, patobulintą skonio patirtį.

  EPICUREAN tikslas yra pristatyti geriausius, natūralius, autentiškus - “tikrus” maisto produktus, kurie teiks malonumą, gerins Jūsų savijautą, ir skatins sveiką gyvenimo būdą.

  Esame oficialus distribiutoriai/ tiekėjai visose Baltijos šalyse. Tikimės padėti Jums išsirinkti gamtos dovanas atitinkančias Jūsų įmonės reikavimus.

  Kreipkitės dėl didmeninės prekybos, užsakymų specialiomis progomis ir renginių.

  Komplektuojame individualiai pagal Jūsų poreikį.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija