D.U.K

 • Kokius mokėjimo metodus priimate?

  Mes priimame banko pavedimus, kreditines korteles, banko korteles kurjierui pristatymo metu, visas pagrindines kreditines korteles, įskaitant „VISA“, „MasterCard“ ir „American Express“, taip pat pavedimus, „Paypal“, Paysera, „Western Union“.

  Kokia valiuta mane apmokestinsite?

  Būsite apmokestinti eurais (EUR). Jūsų kreditinių kortelių įmonė nustato valiutos kursą tą dieną, kai buvo pateiktas jūsų užsakymas. Kredito kortelės išrašo mokestis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų svetainėje nurodyto mokesčio dėl kasdienių valiutų kursų svyravimų ar kreditinių kortelių bendrovės politikos.

  Į kurias šalis pristatote?

  Mes pristatome į visas 244 šalis visame pasaulyje.

  Kokia siuntimo kaina?

  Galte atsimti Jūsų pirkinius adresu Vytauto g. 35 (Žvėrynas), Vilnius nemokamai. Arba užsisakyti per Wolt/parduotuvės, BoltFood/parduotuvės, Lastmile delivery.  Pasirinkinkus Venipak- pristatysime Vilniuje iki durų, Kaune, arba per 24 valandas LP Express pašto automatu. Taip pat informuojame, kad Lietuvoje pristatymas į LP express paštoautomatus yra nemokamas. O į kitas EU ar ne-EU šalis už jūsų užsakymo pristatymą mokamas tarifas priklausys nuo jūsų produktų svorio / tūrio ir jūsų vietos. Prieš paskutinį atsiskaitymo puslapį jums bus parodyta, kokia bus siuntimo kaina, ir jūs turėsite galimybę nepateikti užsakymo, jei nuspręsite.

  Ar pranešite, kai bus išsiųstas mano užsakymas?

  Pristatydami gausite patvirtinimo el.laišką su stebėjimo numeriu. Mes taip pat informuosime jus el. paštu apie jūsų pakuotės eigą kiekviename žingsnyje, nuo jūsų užsakymo pristatymo iki galutinio pristatymo.

  Ar galite garantuoti pristatymo laiką?

  Mes negalime garantuoti konkretaus pristatymo laiko prašomą pristatymo dieną. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų siuntimo įkainius ir politiką.

  Kur yra mano užsakymas ir kada jis bus pristatytas?

  Patikrinkite siuntinio stebėjimo informaciją, atsiųstą jums e-paštu. Mes taip pat informuosime jus el. paštu apie jūsų pakuotės eigą kiekviename žingsnyje nuo užsakymo pristatymo iki galutinio pristatymo.

  Ar galite pateikti pristatymo įrodymą?

  Pranešimas apie pristatymo kvitą jums išsiunčiamas el.paštu per 3 valandas nuo pristatymo, nurodant gavėjo pavadinimą ir vietos pristatymo laiką.

  Ar pristatote viešbučiams, ligoninėms, įmonėms ir pan.

  Taip. Visiškai. Registratūra pasirašys paketą ir praneš apie tai jūsų gavėjui.

  Kas nutiks, jei gavėjas pristatymo metu nebus pasiekiamas?

  Jei pristatymo metu jūsų dovanos gavėjo nėra, kurjieris automatiškai pristatys kitą darbo dieną. Jei kitą dieną jūsų gavėjo vis dar nėra, kurjieris ant durų paliks užrašą su paketo sekimo numeriu ir artimiausios kurjierio agentūros vietiniu telefono numeriu. Jūsų pirkinio gavėjas turės susisiekti su kurjieriu ir numatyti pristatymo laiką.

  Ar pristatote savaitgaliais?

  Tik į LP Express paštoautomatus Lietuvoje arba atskiru susitarimu.

  Ar turite parduotuvę?

  Taip, mus rasite Vytauto g.35, Žvėrynas, Vilnius. Įėjimas - pirmos durys nuo sankryžos antras aukštas, yra užrašas ant durų. Jeigu nerandate,Google maps yra žyma. Susisiekite su mumis tel.nr. +37061077466.

  Ar siūlote kuponus?

  Taip, mes nesiūlome dovanų kuponus/čekius 50 eur arba 100 eur vertės. Pageidaujant mažesnei ar didesnei dovanų kupono/čekio sumai, prašome susisiekti el. paštu: info@epicurean.lt

  Ar išsinuomosite / parduosite mano asmeninę informaciją?

  Niekada, prašome peržiūrėti mūsų privatumo politiką.

  Jei nerandate atsakymo į savo klausimą, susisiekite su mumis. Tel.nr. +370 61077466, Vytauto g. 35 LT-08119, Vilnius arba e.paštu: info@epicurean.lt

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija