TAISYKLĖS

 • Apsilankę šioje svetainėje ar apsipirkdami sutinkate su šiomis sąlygomis. Prašome juos atidžiai perskaityti.

  Autorių teisės
  Viso šios svetainės turinio, įskaitant tekstą, grafiką, logotipus, mygtukų piktogramas, atvaizdus, ​​garso įrašus, skaitmeninius atsisiuntimus, duomenis ir programinę įrangą, rinkimas yra išskirtinė šios svetainės savininko ar jo programinės įrangos ir turinio tiekėjų nuosavybė ir yra saugoma ES ir tarptautinius autorių teisių įstatymus.

  Atsakomybės apribojimas - garantija
  "epicures.lt“ nereiškia ir negarantuoja, kad svetainėje esančios funkcijos bus nenutrūkstamos ar be klaidų, kad defektai bus ištaisyti, ar kad šioje svetainėje ar serveryje, kuris suteikia galimybę naudotis svetaine, nėra virusų ar kitų kenksmingų komponentų . Mes nesuteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl produktų naudojimo šioje svetainėje, kalbant apie jų teisingumą, tikslumą, tinkamumą, naudingumą, savalaikiškumą, patikimumą ar kt.

  Asmeniniai duomenys
  Užsakant ar registruojantis svetainėje epicures.lt. jūsų gali paprašyti įvesti savo vardą, el. pašto adresą, pašto adresą ar kitą informaciją, kad galėtumėte lengviau naudotis savo patirtimi. Galite paprašyti, kad jūsų informacija būtų pašalinta, atsiųsdami mums užklausą el. paštu. Mes nesaugosime ir nerinksime jūsų mokėjimo kortelės duomenų.

  Atsakomybės apribojimai
  Jūs naudojatės šia svetaine rizikuojate patys. Nei epicures.lt, nei jos dukterinės įmonės, dukterinės įmonės, direktoriai, pareigūnai, agentai ir su interneto paslaugų teikėjais susiję asmenys nėra atsakingi už bet kokią tiesioginę, netiesioginę, baudžiamąją, atsitiktinę, specialiąją, pasekminę ar kitokią žalą, atsirandančią dėl bet kokio būdą, susijusį su šios svetainės naudojimu, nesvarbu, ar tai yra sutartis, deliktas, griežta atsakomybė ar kita, net jei patariama apie tokios žalos galimybę.

  Muitai, muitai ir mokesčiai
  Vykdydami užsakymą iš epicures.lt, prisiimate visą atsakomybę už produktų suderinamumą su paskirties šalies importo įstatymais.
  Užsakymams, išsiųstiems į paskirties vietas už ES ribų, gali būti taikomi muitai, importo mokesčiai ar kiti mokesčiai pagal paskirties šalies įstatymus. Minėti mokesčiai imami, kai siunta pasiekia gavėjo šalį, ir yra susipynę su užsakymo muitiniu įforminimu, kurį turi įvykdyti gavėjas.Norėdami gauti daugiau informacijos ir išsamesnės informacijos apie kiekvienos šalies muitinės politiką, patariama kreiptis į vietinę muitinės įstaigą.

  Grąžinimas ir pakeitimas
  Dėl greitai gendančių produktų pobūdžio mes nepriimame grąžinimo. Jei esate nepatenkinti savo pirkiniu, turite susisiekti su mumis per 3 dienas nuo užsakymo gavimo. Mes pasiliekame teisę apriboti grąžinamąsias išmokas ir pakeitimus, o vartotojui galime pasiūlyti tik vieną pakeitimą.

  Atšaukimai
  Negalime atšaukti jūsų užsakymo, kai jis bus patvirtintas. Taip yra dėl mūsų gaminių ypatingo pobūdžio ir natūralios kilmės. Jei turite kokių nors problemų dėl savo užsakymo, nedelsdami susisiekite su mūsų klientų palaikymo komanda epicures.lt pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo nepriimti ir (arba) anuliuoti jokio užsakymo. Tokiu atveju užsakymas bus visiškai grąžintas.

  Teisėtas alkoholio vartojimas ir jo amžius
  Alkoholinius gėrimus gali pirkti tik tie vartotojai, kurie yra sulaukę teisinio amžiaus vartoti alkoholį pagal savo šalies kilmės įstatymus.Jei šalies įstatymai visiškai draudžia vartoti alkoholį, klientai yra atsakingi už visas teisines pasekmes, kurios gali kilti dėl užsakymo, kuriame yra alkoholinių gėrimų.

  Siuntimo trukmė
  Mes stengiamės kuo greičiau išsiųsti jūsų užsakymą, tačiau epicures.lt negarantuoja tikslios pristatymo trukmės, nes pristatymo laikas priklauso nuo jūsų vietos, produkto prieinamumo ir pristatymo paslaugų teikėjo. Tačiau dauguma užsakymų iš JAV ir ES pristatomi per 2-7 darbo dienas. Lietuvoje apie 1-3 darbo dienas. 

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija