AKCIJA! VIRŽIŲ MEDUS "EULOGIA OF SPARTA" 298 G

 • 1490
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • „Golden Fork“ apdovanojimas skirtas už geriausią importuotą maistą Jungtinė Karalystėje.

  Medus išgaunamas iš konkretaus geografinio regiono ir yra išgaunamas iš bičių, mintančių daugybe Taygetos viržių miško žiedais, esančių 1200 metrų aukštyje.

  Viržių medus yra turtingas skoniu ir kvapais bei yra įtrauktas į Viduržemio jūros medų elitą!

  Jis turi vieną stipriausių ir aštriausių skonių, primenančių karamelę. Tai yra tamsesnis, kvapnus gėlių medus. Jį gamina bitės, kurios renka žiedadulkes iš Peloponeso Taygetos kalno. Ši medaus veislė kristalizuojasi per vieną ar tris mėnesius.

  Viržių medus turi didelę maistinę vertę, netgi yra laikomas maistingiausiu iš visų medaus veislių. Jame gausu geležies ir baltymų, ir jis nuo seniausių laikų buvo vertinamas dėl gydomųjų savybių.

  SKONIAI:
 Viržių medus yra vienas stipriausių ir aštriausių skonių, primenantis irisų užtepą ir sūdytas sviesto karamelę. Šis neapdorotas viržių medus turi nuostabų spalvotą ir tekstūrą su sudėtingu pankolio, saldymedžio ir odos natūralumu, dėl kurio vieno „Great Taste“ teisėjas jį apibūdino ... kaip tiesiog „dievišką“.

  Ekologiškas, 100% natūralus neapdorotas medus iš Graikijos, be GMO. Nėra dirbtinių kvapniųjų medžiagų / dažiklių / priedų.

  PAPILDOMA INFORMACIJA 
  KILMĖ: Taygetos kalnas, Peloponesas, Graikija
  GĖLIŲ ŠALTINIS: Laukiniai viržiai

  PATARIMAI: Stipriai aromatingas viržių medus pasižymi tamsaus medaus stiprumu, bet nėra per daug tvirtas. Jo pasakiška puokštė labai gražiai kontrastuoja su mėlynu, aštriu 'Stiltono' sūriu; gali pridėti skonio gilumo kreminiam desertui, skanu kartu su "panna cotta" arba gali būti gardus priedas prie ledų.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija