IŠPARDUOTA! APDOVANOJIMŲ PĘLNUSI CITRININĖ VERBENA TOP 50 PRODUKTAS "AROMA FARMS" 10G

 • Kraunamos nuotraukos
  690
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Aroma by farms
 • „Great Taste Awards 2016“ pelnė 3 žvaigždes ir pateko į 50 geriausių metų produktų!
  „Konkurso teisėjių įspūdžiai: 5 stalas: gražiai atrodantis sausas lapas, toks labai gerai pristatytas, nepažeistas ir visais atžvilgiais tobulas. Kai tik pamirkysite, lapai beveik atgimsta ir tampa gyvai žali. Puiki spalva.Pasklinda aromatas; trapus, švarus ir šaukianti verbena yra tarsi vasara puodelyje; staigi pradžia, po kuriso eina švelni lapų apdaila; citrusiniai sprogimai patenka po žolelių natomis ir labai gerai subalansuoja gomurio finišą.

  Kito nepriklausomo teisėjo įspūdžiai iš „great taste“, JK konkurso, stalas Nr.1: skonis toks, kokio norėtumėte sugebėti pasigaminti su savo citrinos verbena iš sodo. Tai būtų miela kaip vasarą. Kaip galėtumėte tai pagerinti? Niekaip. Tai yra tyra ir sąžininga ir atsargiai nuskinti rankomis lapeliai“.

  Taigi, yra žinoma, kad citrininę verbeną Europą XVII amžiaus pabaigoje atvežė ispanai iš Argentinos ir Čilės. Graikijos klimatas jai labai tiko, todėl labai išplito.
  Skonio užrašai: citrininė verbena suteikia citrinų kvapą, kad ir kur ji būtų naudojama, ir yra puikus prieskonis gaminant žuvį, paukštieną, salotas, sriubas ir marinatus. Taip pat galime juo pagardinti įvairius desertus ir gaminti gaivius šerbetus, ledus, vaisių salotas ir gėrimus. Galiausiai galime jį naudoti kaip užpilą vietoj citrinų arba naudoti atskirai arba su pienu ar medumi.

  Tradicinės savybės: tradiciškai citrinos verbena naudojama kaip gėrimas nuo virškinimo sutrikimų, skrandžio skausmų, viduriavimo ir kolito. Tai taip pat gali padėti, kai kenčiame nuo migrenos ar blogo kvapo. Tai puikus raminamasis produktas, taip pat pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, o tai, kartu su puikiu citrinų skoniu, suteikia puikų gėrimą nakčiai.

  Citrininė verbena yra diuretikas, todėl yra vertinga sąjungininkė kenčiantiems nuo inkstų akmenų ar vandens susilaikymo, sukeliančio celiulitą. Kartu su mankšta ir tinkama dieta ji gali padėti numesti svorį, tačiau turite būti atsargūs, rekomenduojame ne daugiau kaip dviejų puodelių per dieną ir neilgiau kaip dvi savaites. Po dviejų savaičių vartojimo rekomenduojama nustotume ją vartoti. Geriausia, kad nevartotumėte ilgiau nei aštuonias savaites per metus.
  Nėštumo metu ir tiems, kurie kenčia nuo hipertenzijos, jos reikėtų visiškai vengti.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija