LABAI KONCENTRUOTAS MAITINAMASIS BALZAMAS VEIDUI IR KŪNUI „APICEUTICALS“

 • Kraunamos nuotraukos
  35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Apiceuticals
 • Būtina turėti jūsų vaistų spintelėje. Labai veiksmingas balzamas, labai koncentruotas, sudėtyje yra ekologiško propolio aliejaus ir medetkų, pasižymintis patikrintomis uždegimą mažinančiomis, antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Tinka jūsų kūnui, veidui, lūpoms, kojoms ir rankoms. Apsaugo ir palengvina sausą, įtemptą ir sudirgusią odą, tuo pačiu skatina greitą ir sveiką gijimo procesą. Dėl stiprių antibakterinių, uždegimą slopinančių, antivirusinių ir antioksidacinių savybių „Propolis“ ir bičių vaško balzamas su medetkomis užkerta kelią bakterijoms ir nedirgina odos. Flora mikrobiomas padedantis išlaikyti švarią ir ramią odą.

  ✓ Skatina sveiką odos ląstelių augimą
  ✓ Stiprina imuninį atsaką
  ✓ Padeda išlaikyti odą sveiką
  ✓ Padeda apsaugoti odą nuo išorinių agresijų
  ✓ Didelis antioksidacinis aktyvumas – pašalina laisvuosius radikalus

  Mes siekiame pateikti visiškai saugią, netoksišką ir tikrai veiksmingą kosmetiką jūsų odai, viršijančią pramonės standartus. „APICEUTICALS“ balzamai yra dermatologiškai išbandyti jautriai odai, visiškai 0 % sukeliantys bet kokias odos sąlygas:
  0 % RAUDONIS
  0 % dirginimas
  0 % EDEMA

  „APICEUTICALS“ komercinės paslapties formulė buvo sukurta su kruopščiai parinktomis bioaktyviosiomis sudedamosiomis dalimis išties didelėmis koncentracijomis, veikiančiomis sinergiškai viena su kita. Dėl visiško vandens trūkumo šis sinergetinis veiksmas yra nepaprastai efektyvus, suteikiantis odai daugybę privalumų. Jo klampa yra didesnė nei kremo ar losjono, todėl yra sodresnis ir intensyvesnis. Štai kodėl jo veikimas yra mažiausiai 3 kartus ilgesnis nei įprasto vandens pagrindu pagamintas kremo, nes mažiausio kiekio pakanka patenkinti odos paviršių maksimaliai efektyviai.

  ✓ 100 % natūralios ir organiės sudedamosios dalys
  ✓ VEIDO IR KŪNO PRIEŽIŪRA
  ✓ VISIEMS ODŲ TIPAMS
  ✓ NETURI silicio, parabenų, mineralinių aliejų
   

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija