"LIMITED RESERVE" YPAČ AUKŠTOS KOKYBĖS IEŠKOMIAUSIOS "ATHENOLIA" VEISLĖS ALIEJUS "EULOGIA OF SPARTA" 500 ML

 • 45 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • Šis mūsų „Limited Reserve“ yra aukščiausio lygio graikiško alyvuogių aliejaus pavyzdys. Athenolia alyvuogės, skelbiamos kaip geriausios ir labiausiai ieškomos veislės alyvuogės, yra naudojamos tik šio vienintelio veislės alyvuogių aliejaus, ištobulinto legendiniame Viduržemio jūros regione Spartoje, gamybai.

  Dirvožemis, kuriame auga alyvmedžiai, išlieka nepaliestas tūkstančius metų.

  Renkamas rankomis iš ekologiškų alyvmedžių giraičių ir spaudžiamas per kelias valandas, šis alyvuogių aliejus nesikeitė per amžius.
  Šis alyvuogių aliejus, kaip tai darė ir gamintojo protėviai, gaminamas tvariai ir ekologiškai, harmonijoje su gamta. Šis alyvuogių aliejus 100% šalto spaudimo ir nefiltruotos nuo pat pirmojo Viduržemio amatinintų šeimos alyvuogių giraičių ‘Athenolia’ veislės alyvuogių spaudimo.

  Šis aliejus pasižymi geriausiu skoniu, turi daugiausiai antioksidantų ir mažiausiai rūgštingumo. Daugybė pasaulinių tyrimų įrodo, kad ypač tyras alyvuogių aliejus yra geriausias produktas mūsų sveikatai.

  Tvariai subalansuotas. Ekologiškas. Neapdorotas.
  • Sertifikuota ekologiška prekė.
  • Maksimalus 0,3% rūgštingumas.

  „Drąsus, kartus, tačiau turintis vaisinį poskonį; neabejotinas graikų šedevras “.

  Skonis: 
Ribotas leidimas. Ekologiškas alyvuogių aliejus pasižymi ypatingu aromatiniu charakteriu, puikia tekstūra ir išskirtiniu gaivaus bei vaisinio skonio pipiriniais tonais.

  Patarimai:Tai yra vertingas ingredientas, gerinantis pikantiškus ir saldžius patiekalus, suteikiantis malonų pojūtį ir nuostabias sveikatą stiprinančias savybęs. Užpilkite  ant salotų, įmaišykite į padažus ar pridėkite kelis lašus kasdienio kepimo pabaigoje, kad gautumėte  ypatingą skonį.
   

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija