PREMIUM SERTIFIKUOTAS P.D.O YPAČ TYRAS DIDELIS POLIFENOLIŲ KIEKIS "GREEK PONY" 500 ML

 • Kraunamos nuotraukos
  2750
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Sudėtis: 50 porcijų. 1 porcija = 2 arbatiniai šaukšteliai = 10 ml

  Niuansuotas ir elegantiškas aukščiausios kokybės P.D.O. ypač tyras. Pagaminta garsiojo Kalamatos alyvmedžių regiono širdyje, ekologiškame „Graikijos ponių ūkyje“.
  Graikijos ponių ūkyje gyvena laisvai klajojanti labai mėgstamų miniatiūrinių ponių banda. Ši unikali gyvūnų ir alyvmedžių ekologinė harmonija padeda išlaikyti alyvmedžius natūraliai sveikus ir be kenkėjų.

  Tai yra išskirtinis, apdovanojimus pelnęs, tamsiai mėlynas 500 ml premium kokybės buteliukas.
  Alyvuogių veislė ir kilmė: Koroneiki, iš Kyparissia, Vakarų Graikijos Peloponeso.
  Gamintojas: Nikolakopoulos Bros - "Graikijos ponių ūkis"

  Alyvuogių aliejaus kategorija: Premium sertifikuotas P.D.O. ypač tyras, rūgštingumas 0,5 % arba mažesnis, didelis polifenolių kiekis: bendras polifenolių kiekis 315 mg/kg, hidroksitirozolis ir dariniai, 6,3 mg/20 g. Pastaba: polifenolių skaičius ir rūgštingumo lygis gali šiek tiek skirtis derliaus nuėmimo metu.

  Organoleptinis profilis: Harmoningas ir elegantiškas, vidutinio vaisinio, sodriai aromatingo, vidutinio aštrumo, šiek tiek kartoko, pipirinio poskonio.

  Naudojimas ir maisto derinimas: šviežių  salotų ir virtų daržovių skoniui pagerinti, sriuboms ir troškiniams pašlakstyti, garuose troškintoms daržovėms, gausiems užpilams ir vinaigretėms, tinka panardinti duoną.