RANKOM SKINTI EKOLOGIŠKI RAMUNĖLĖS ŽIEDAI "AROMA FARMS" 25 G

 • Kraunamos nuotraukos
  620
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Aroma by farms
 • Gydomosios ramunėlių savybės yra labai žinomos nuo senų senovės, nurodant vaistų tėvo Hipokrato nuorodas. Senovės egiptiečiai ją paskyrė Saulės dievui, kuris buvo infekcinių ligų gydytojas. Jo vardas graikų kalba reiškia žemės obuolį, o krikščionys pašventė Šv. Jurgiui, nes jos žydi netoli per jo minėjimo šventę.
  Degustacinės pastabos: ramunėlių žolelių užpilas yra viena iš žinomiausių ir įprasčiausių pasaulyje užpilų, tačiau jį galima naudoti ir gaminant įvairius desertus, pvz., sausainius, pyragaičius, šerbetus, ledus, kokteilius ir kremus. Infuziją galima derinti su anyžių sėklomis, citrinų verbena, melisa, medumi, citrinų, apelsinų žievelėmis ir daugeliu kitų, kad gautume puikų gėrimą.

  Tradicinės savybės: tradiciškai ramunėlės naudojamos kaip gėrimas nuo nerimo, nemigos, virškinimo trakto infekcijų, meteorizmo, uždegimų ir viduriavimo. Jos padeda esant ginekologinėms problemoms, galvos skausmams, uoslei ir stiprina imuninę sistemą. Jei naudojami kompresai, po to, kai infuzija tampa šalta, mes galime palengvinti odos ligas, tokias kaip spuogai, dirginimas ir grybelinės infekcijos. Galiausiai, jei turime patinusius paakius, iš užpilo galime pasigaminti ledo kubelius ir tada uždėti juos ant užmerktų akių. 

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija