KNYGA "GRAIKIJOS SALOS "ASSOULINE"

 • 155 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Egėjo jūros salose lankytojų laukia begalinis tviskančių vandenų plotas kartu su neprilygstamu graikų svetingumu. Kiekvienoje saloje gyvena savita dvasia ir mitologija. Nuo Patmoso (mėgstamo Aga Khano) iki Hidros (kuri sužavėjo Henry Miller, Leonard Cohen ir Sophia Loren) salos yra persmelktos gundančio istorijos, tradicijų ir nuotykių pojūčio. Per kelis dešimtmečius juose buvo nufilmuoti keli filmai, įskaitant „Berniukas ant delfino“ (1957) „Hydra“, „The Big Blue“ (1988) „Amorgos“ ir „Keliaujančių kelnių sesuo“ (2005) Santorinyje. Tūkstantmečių įkvėpimo šaltiniai, senoviniai griuvėsiai, vienuolynai ant uolos ir ugnikalnių pakraščiai – visa tai yra nepakartojama vieta.

  Išsiruošę į savo Odisėją, autorius ir fotografas įsėdo į tradicinį graikišką burlaivį ir išsiruošė įamžinti šių Egėjo jūros brangakmenių raminančią atmosferą, esminius personažus ir kvapą gniaužiančią architektūrą. Įspūdinga kelionė, atkurta Graikijos salų puslapiuose.

  312 puslapių
  virš 200 iliustracijų
  Anglų kalba
  Išleista 2022 m. balandžio mėn
  P 24,8 x P 33 x P 3,8 cm
  Lininis kietas viršelis
  ISBN: 9781649800398
  2,9 kg

  Sidabras mirga safyro spalvos jūrose, opalo spalvos saulėlydžiai, kurie niekada nesensta. Ant baltų namų teka Bougainvillea vynmedžiai. Einant gatve ir gaudant figmedžio kvapą. Visa tai ir laisvės bei ramybės jausmas. Ar galite paprašyti dar ko nors?
  Eugenie Niarchos, dizaineris

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija