RANKOM SKINTA GAIVI EKOLOGIŠKA PIPIRMĖTĖ "AROMA FARMS" 10 G

 • Kraunamos nuotraukos
  650
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • „Great Taste Awards 2016“ JK, pelnė 2 žvaigždes!

  6 lentelė: lapai yra geros skonio kokybės ir malonaus aromato. Džiugu, kad šis ryškumas gomurį paverčia gražiomis, beveik šviežios pipirmėtės natomis, su puikiais beveik karamelinio saldumo, mentolio ryškumo ir aiškaus pipirmėčių skonio lygiais. Labai geras pavyzdys.

  99G lentelė: švari pipirmėtė, švieži ir visiškai sąžininga. Gaivi gomuriu, švelni virškinimui.

  Pipirmėtė buvo naudojama senovės Graikijoje, atvykusius svečius vaišinti prie stalo. Lotyniškas pavadinimas „Mentha“ kilęs iš senovės graikų mitos apie nimfą Minthi, kurią Plutonas įsimylėjo, o Persefonė pavydu virto augalu. Plutonas, negalėdamas pasukti nugaros, davė mums žinomą kvapą, kad pasaldintų aplinkui esantį orą. Pipirmėtė yra natūralus vandens mėtų ir šaltmėtės hibridas, kurį pirmą kartą 1753 m. Aprašė Carlas Linnaeusas.

  Pipirmėtės turi būdingą gaivų ir pipirų skonį. Kaip prieskonį galite naudoti ryžius, daržoves, salotas, marinatus žuvims, makaronams, padažams, sriuboms ir visada galite išbandyti klasikinį anglišką avienos su mėtų padažu receptą. Gamindami maistą turite būti atsargūs, nes jį rekomenduojame pridėti  pabaigoje, kitaip jis praras savo skonį. Pipirmėčių taip pat galima naudoti desertams, likeriams ir gaivinantiems gėrimams gaminti.

  Tradicinės savybės: Tradiciškai pipirmėtės yra naudojamos kaip arbata nuo peršalimo, laringito ir mes galime ją įkvėpti kovodami su užgultomis nosimis, nes jose gausu natūralaus organinio junginio mentolio. Tai stimuliatorius, afrodiziakas ir šaltas jausmas, kuris suaktivya medžiagų apykaitą, ypač kai jis pasklinda ant kūno. Dėl raumenis atpalaiduojančių savybių mėta gali padėti mums nuo virškinimo trakto sutrikimų, nerimo, taip pat netaisyklingų menstruacijų ciklų ir skausmų.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija