LUXURY RINKINYS " JOSELITO HAM SESSION" 30 VNT GRAND RESERVA

 • Kraunamos nuotraukos
  580 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Joselito "HAM SESSION" dėklą sudaro 30 Joselito Gran Reserva Kumpio, gastronominio brangakmenio, išgydomo mažiausiai 48 mėnesius, minkšto ir subtilaus skonio su neabejotina sultingumu, lizdinių plokštelių.

  Joselito "HAM SESSION" dėkle taip pat yra kaulai, atitinkantys "Joselito Ham", jau supjaustyti ir paruošti, kad taptų puikiu ingredientu gaminant skanius sultinius ir užkandžius.

  Jame taip pat yra dvi išskirtinės Joselito LAB receptų knygos, kurias sukūrė du pasaulio gastronomijos genijai, tokie kaip Ferranas Adrià ir Massimiliano Alajmo. Išsamus Joselito receptų vadovas, kurį galite sekti žingsnis po žingsnio, kad sukurtumėte nuostabius gaminius namuose.

  Kad šis "HAM SESSION" taptų nepamirštama patirtimi, dėkle yra praktiškas Joselito "Pig-up" spaustukas, pasižymintis stilingu ir išskirtiniu dizainu, leidžiančiu puikiai manipuliuoti pjaustytu Joselito. Kolekcionierius, suredaguotas su būdingu raudonu Joselito, be jokios abejonės, taps esminiu jūsų virtuvės įrankiu.

  Joselito HAM SESSION dėklas pagaliau komplektuojamas su elegantiška juoda prijuoste, pagaminta iš 100 % medvilnės, su aukštu reljefu išsiuvinėtu Joselito logotipu, kad galėtumėte kaip niekas kitas pasigirti savo aistra geriausiam kumpiui pasaulyje.

  FORMATAS
  Medinis dėklas, kuriame yra kruopščiai atrinkti gaminiai, įkvėpti dekonstrukcijos technikos, kur Ispanija buvo gastronomijos avangardas tarptautiniu lygiu.

  INGRIDIENTAI

  Kumpis ir jūros druska.
  Brendimas
  Išgydoma mažiausiai 48 mėnesius.

  IŠSAUGOJIMAS
  Šis produktas turi būti laikomas vėsioje ir sausoje vietoje.

  PARUOŠIMAS
  Produktą reikia išimti iš pakuotės likus 60 minučių iki vartojimo.

  VARTOJIMAS
  Norint įvertinti šio produkto skonį ir aromatą, jį reikia vartoti kambario temperatūroje nuo 20 iki 25 ºC.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija