LAUKINIO RAUDONĖLIO MEDUS "EULOGIA OF SPARTA" 298 G

 • 1575
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • Raudonėlis graikų kalba reiškia „kalno džiaugsmą“, o Senovės Graikijos pranešimuose jis minimas kaip džiaugsmo ir laimės simbolis. Vestuvėse būdavo naudojami simboliniai vainikai, pinami iš raudonėlio šakų.

  Aukštesniuose Viduržemio jūros klimato Olimpo kalno lygiuose galime rasti patį kvapniausią ir neabejotinai geriausią raudonėlį pasaulyje.

  Sakoma, ten, kur yra „laukinio raudonėlio“ yra ir medaus gamybos „širdis“. Pristatome mažo kiekio rankų darbo produkcija su puikiu galutiniu produktu.

  Nauda organizmui: Jame gausu vitamino C, jame taip pat yra kalcio, magnio, cinko, geležies, kalio, vario, boro, mangano ir vitamino A. Jis taip pat turi antibiotikų ir antiseptinių savybių.

  Raudonėlyje yra daugybė eterinių aliejų, daugiausia iš timolio ir karvakrolo, kuriame, kaip nustatyta, yra įvairūs mikroorganizmų, apsaugančių mūsų kūną nuo įvairių ligų. Šie sveikatos privalumai žmonėms perduodami per šį sultingą, švelniai aštraus skonio medų.

  Tai yra 100% natūralaus ekologiškas medus iš Graikijos, sertifikuotas | USDA, be GMO | Nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų / dažiklių / priedų.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija