LAUKINIO ĄŽUOLO MEDUS TOP 50 "EULOGIA OF SPARTA" 298 G

 • 26 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • Šis laukinio ąžuolo medus buvo apdovanotas 3 žvaigždutėmis- aukščiausiu įmanomu įvertinimu- prestižiniame „Great Taste Awards“ konkurse. Be to, jis taip pat buvo pasirinktas kaip vienas iš TOP 50 geriausių produktų.

  Šio „Limited Reserve“ medaus paslaptis slypi jo gamybos procese, Peloponnese kalnuose, GraikijojeJis renkamas daugiau nei 1200 metrų aukštyje, toli nuo miesto zonų, vietoje, nepakitusioje nuo senovės Graikijos laikų.

  Norėdami surinkti šį puikų medų, mūsų gamintojai turi iki 9 valandų keliauti kalnais tol, kol pasiekia savo avilius. Dėl reiklaus gamybos metodo ši laukinio ąžuolo medaus veislė yra labai reta. Senovės graikai tikėjo, kad ąžuolai turi mistinių ir gydomųjų savybių. Šiandien šis laukinio ąžuolo medus laikomas vienu iš maistingiausių medaus rūšių pasaulyje, kuriame gausu mikroelementų (kalio, magnio ir kt.). Tai tik viena iš daugelio priežasčių, kodėl laukinio ąžuolo medus yra pirmas reikliausių vartotojų pasirinkimas. 

  SKONIS: Ragaujant šį laukinį ąžuolo medų galima apibūdinti kaip „nektaro laižymą nuo medžių“. Sudėtingas medus su laukinių gėlių, ąžuolo ir „žolelių“ skonio natomis ir šiek tiek tiek „sūdytos karamelės“ užuomina.

  Tai yra 100% natūralus neapdorotas graikiškas laukinio ąžuolo medus, be GMO - be dirbtinių kvapiųjų medžiagų /dažiklių / priedų.

  PAPILDOMA INFORMACIJA:

  KILMĖ: Centrinė Peloponesas, Graikija

  GĖLIŲ ŠALTINIS: Laukinis ąžuolas

  PATARIMAI: Šio laukinio ąžuolo medaus karamelės tonai tinka kartu su kreminiu ir sūriu čederiu, suteikia atlaidų derinį.Tai taip pat puikiai papildo mėlynąjį sūrį; patiekite su sūrio patiekalu, riešutais ir džiovintais vaisiais arba derinkite su aštriais kepsniais. 

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija