"SELECTION BOX" SALDYMEDIS PADENGTAS 8 RŪŠIŲ ŠOKOLADU RINKINYS "LAKRIDS BY BŪLOW" 335 G

 • Kraunamos nuotraukos
  35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Skaniausiu būdu dalinkitės meile saldymedžiui su aplinkiniais. Ar jums patinka sūrus ar saldus? Tamsus, pieniškas, baltas ar nuobodus šokoladas? Matinis ar putojantis? Gražus bronzinis leidimas „WINTER SELECTION BOX“ puikiai tinka dovanoti, joje yra tiek populiarios klasikos, tiek riboto tiražo, A - THE ORIGINAL, D - SALT & CARAMEL, KALĖDOS, CLASSIC, GOLD, FRUITY CARAMEL, SNOWBALL ir CRISPY CARAMEL.

  „LAKRIDS BY BÜLOW“ – tai 2007 metais įkurta konditerijos įmonė Danijoje. Jos įkūrėjas Johan Bülow savo produkto pagrindu pasirinko saldymedį ir sukūrė aukštos klasės desertą, kuriam negali atspirti nė vienas gero skonio mėgėjas, investuojantis į kokybę. Pagrindiniai įmonės veiklos principai – tai inovacijos, kūrybiškumas ir meistriškumas.

  Pagrindinis ingridientas – žalia saldymedžio šaknis, kitaip žinoma, kaip „saldžioji šaknis“, kuri natūraliai yra daug kartų saldesnė nei paprastasis cukrus. Saldymedžio šaknys žmonių pradėtos naudoti daugiau nei prieš 5000 metų ir iki šiol yra pasaulyje mėgiamas juodasis skanėstas, taip pat žinomas ir dėl savo vaistinės naudos – šaknyse susikaupia daugiau kaip 100 žmogaus organizmui vertingų maistinių medžiagų. Šaknis importuojama iš įvairių pasaulio vietų – nuo pietų Europos iki Kinijos, ir tai lemia skirtingus saldymedžio skonius, kurie prisideda prie unikalaus skirtingų saldainių charakterio formavimo.

  Gamintojai didelį dėmesį skiria tvarumo vystymui. Saldainių pakuotės yra pagamintos iš 100% perdirbto ir perdirbamo plastiko, pašalintos visos metalinės medžiagos iš sandarinimo mechanizmo. Įmonė nuolatos investuoja į tvarumą skatinančių procesų optimizavimą.