• 155 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Įsikūrusi Kikladuose ir apsupta melsvai žalio Egėjo jūros vandens, yra balta, vėjo malūnais nusėta Mykonos, vėjų sala. Ši senovės sala ir ją supančios salos, mitologizuojamos kaip Heraklio senovėje nukirstų dievų kūnai, yra senesni už legendas ir daugiau nei tūkstantmečius gyveno daugybėje kultūrų. Keturiasdešimties kvadratinių mylių ploto ir tik dešimt tūkstančių gyventojų turinti „Graikijos Ibiza“ buvo vertinama dėl nuostabios architektūros, svetingų ir atvirų vietinių gyventojų bei fantastiškų paplūdimių. Tokie pavadinimai kaip „Rojus“ ir „Super rojus“, šių pakrančių smėlis pavergė pramonės titanų, menininkų ir vakarėlių lankytojų iš viso pasaulio vaizduotę ir širdis, pažymėdamas, kad tai yra stabili kosmopolitinė vieta ir kaip svarbiausias jos prieglobstis reaktyvinių įrenginių grandinėje.

  Šioje knygoje aprašoma kultūra ir visuomenė, kuri apibūdino Mikėnus per pastarąjį šimtmetį – nuo ​​jos laikų, kai buvo slėptuvė tokiems šviesuoliams ir elitui kaip Le Corbusier ir Antonis Benakis, iki gėjų bendruomenės prieglobsčio iki vyraujančios vakarėlių scenos. – visą laiką džiugindamas skaitytoją ten paslėptais griuvėsiais ir mitais.

  Tarsi pakėlus dangtį iš apačios  nuo Graikijos baltosios salos buvusių ir dabartinių judėjų ir kratytuvų – kiekviena nuotrauka pasakoja savo istoriją.
  MarieClaire.co.uk

  300 puslapių
  virš 200 iliustracijų
  Anglų kalba
  Išleistas 2018 m. gegužės mėn
  P 24,6 x P 33 x P 3,9 cm
  Šilkas Kietu viršeliu
  ISBN: 9781614286905

  2,9 kg Lizy Manola yra graikų fotografė. Laisvai samdoma darbuotoja, daugiausia dėmesio skiria dokumentinei fotografijai. Daugiau nei penkiolika metų ji keliavo ir filmavo tolimose vietose, kur kultūra ir kasdienybė išsaugo savo prigimtinį autentiškumą. Ji išleido dvi knygas su Assouline, Tam tikros tikrovės ir Etiopijos aukštumos. Jos darbai buvo rodomi personalinėse ir grupinėse parodose Graikijoje ir visame pasaulyje. Ji gyvena ir dirba Atėnuose ir Niujorke. Prieš trisdešimt metų ji nusipirko namą Mikėnuose; nuo to laiko ji saloje praleido nesibaigiančias vasaros atostogas.
  Papildomi Rachel Howard ir Michael Skafidas indėliai.