HYPOALERGIŠKIEMS -MANO PIRMASIS MUILAS švelnus Mamos rankos prisilietimas "ZADOR" 160 G

 • Kraunamos nuotraukos
  1099
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Hipoalerginiai ingredientai
  Regeneruojantis terminis vanduo iš Hevizo
  Ekologiškas giliai drėkinantis taukmedžio sviestas
  Didelis vitamino E kiekis
  Švelni odos priežiūra visiems šeimos nariams


  Kūdikių oda yra labai jautri, todėl buvo sukūrtas hipoalerginis muilas, sukurtas specialiai kūdikio odos poreikiams su specialiais ingredientais, kad maudymosi patirtis mažiesiems būtų nepamirštama ir džiuginanti.

  Naujasis ZADOR muilas buvo įkvėptas švelnaus mamos rankos prisilietimo ir priežiūros: ZADOR „Mano pirmasis muilas“ švelniai rūpinasi kūdikio oda nuo pat pirmos akimirkos. Dėl savo sudedamųjų dalių be alergenų ir lipidų, kurie yra tokie patys kaip ir žmogaus odoje, jis švelniai maitina labai jautrią kūdikių odą.

  Visi ZADOR muilai sukurti naudojant terminį vandenį iš Hévíz, kuris yra Pasaulio paveldo dalis, ir aukštos kokybės ekologišką taukmedžio sviestą, todėl jie yra puikus pasirinkimas net ir jautriausiai odai. ZADOR „Mano pirmasis muilas“ buvo sukurtas mamų, kurios saugo savo vaikus, rūpesčiu.

  Naujausias ZADOR šeimos narys – muilas be alergenų, kreminėmis putomis švelniai, nedirginantis valo mažiausiųjų odą. Padarykime net pirmąją maudymosi patirtį nepamirštamą!

  Puikiai be alergenų maudymosi patirtis, apsauganti kūdikio odą!
  Sudėtis: natrio palmatas, natrio palmių branduolių rūgštis, vanduo, butyrospermum parkii sviestas, triticum vulgare gemalų aliejus, terminis vanduo, glicerinas, palmių rūgštis, palmių branduolių rūgštis, natrio chloridas, tetranatrio edta, etidrono rūgštis

  0,06 € / 1 g

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija