• 1599 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Šiame naujausiame itin geidžiamos ir giriamos Assouline Ultimate Collection papildyme George'as Peperis, buvęs žurnalo „Golf“ vyriausiasis redaktorius ir 2016 m. PGA apdovanojimo už viso gyvenimo nuopelnus žurnalistikoje laureatas, nukelia skaitytojus į neprilygstamą golfo kelionę, kai jis keliauja po pasaulį, išsamiai aprašydamas 100 geriausių golfo vietų. Reikšmingi, istoriškai verti dėmesio ir architektūriškai svarbiausi kursai. Apibūdindamas sudėtingas duobutes, sumaišiusias žaidimo geriausius, pakartotinai aplankius turnyrus, kuriuose iškovojo ir palaužė čempionus, ir išsiaiškinus unikalias ir tikrai ypatingas kiekvieno aikštyno ypatybes, Peperis tampa tobulu golfo partneriu, kai jis vedžioja skaitytojus po klubų namus, farvaterius ir bunkerius. Nuo senų ir šventų žalumynų kaip Šv. Andrews iki pirmąsias jubiliejų švenčiančių aikštynų, tokių kaip Naujosios Škotijos Cabot Cliffs, nuo Kinijos Šankino įlankos kalnų trasos iki Hamptons' Maidstone klubo, Golf: The Impossible Collection yra neabejotina juslinė dovana golfo fanatikas arba tobula šventė pamaitinti mumyse visuose knibždančią klajonę.

  Su kiekvienu pirkiniu iš Assouline's Ultimate Collection 200 puslapių pridedamos nemokamos baltos pirštinės ir firminis drobinis krepšys.

  130 iliustracijų
  Anglų kalba
  Išleistas 2017 m. spalio mėn
  P 35,6 x P 43 x P 7 cm
  Rankų darbo ribotas leidimas prabangiame dėkle su baltu blizgiu paviršiumi
  ISBN: 9781614286530
  9,072 kg

  Pats knygos dizainas kaip meno objektas yra toks pat nuostabus, kaip ir jos puslapiuose užfiksuoti vaizdai ir informacija
  19thHoleMag.com

   

  George'as Peperis yra vienas gerbiamiausių Amerikos golfo žurnalistų. Dvidešimt penkerius metus jis buvo žurnalo „Golf“ vyriausiasis redaktorius, kurio bendras skaitytojų skaičius siekė 7 mln. Šiuo metu jis yra žurnalo „Links“ redaktorius ir jo skiltis pasirodo kiekviename numeryje. Peperis yra dvidešimties knygų apie golfą autorius arba redaktorius, dvi iš jų yra „New York Times“ perkamiausios. Jis parašė scenarijus dviem dešimčiai vaizdo įrašų ir televizijos laidų, įskaitant „The Story of Golf“ – dviejų valandų trukmės dokumentinį filmą viešajam transliavimui, pelniusį jam „Emmy“ nominaciją.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija