GOLD: THE IMPOSSIBLE COLLECTION (SPECIAL EDITION) "ASSOULINE"

 • 3999 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Auksas – grynas, nesugriaunamas, akinantis: nuo amžių aušros šis taurusis metalas sukūrė daugybę fantazijų ir įsitikinimų. Nesvarbu, ar jis veda galingus valdovus į pomirtinį gyvenimą, švelniai nušviečia Pietryčių Azijos budistines pagodas, apšviečia šventųjų aureolę, suteikia karalių ir popiežių karūnų spindesio, blizga ant aukštosios mados kilimo ir tūpimo takų, ar blizga ant reperio grotelių, aukso. Auksas yra amžinas turtų ir šlovės simbolis, o vertinamo elemento labai lankstus pobūdis suteikiantis galimybę begalinėms metamorfozėms.
  Kas lemia tokį ilgalaikį ir visuotinį susižavėjimą? Dėl nenugalimo ryškumo ir nepaprasto atsparumo auksas yra ideali priemonė, simbolizuojanti matomas ir nematomas jėgas. Menininkai nuo Gustavo Klimto iki Andy Warholo ir Yveso Kleino išaukštino jos metafizinę ir fantastinę prigimtį. Senovės egiptiečiai auksą laikė „dievų kūnu“, o Liudvikas XIV, Karalius Saulė, savo simboliu priėmęs Apoloną, pavertė Versalį į auksu ir šviesa besimaudančius rūmus, nustatančius standartą visiems kitiems senosios Europos karališkiesiems dvarams. Kaip pergalės simbolis, jis suteikia spindinčią aurą naujiems apdovanojimų podiumų ir sporto stadionų dievams.
  Auksas visada suteikė dievišką kibirkštį bet kokiai žmogaus pastangai. Akinantis hipnotizuojančio metalo efektas yra universalus ir išlieka aukščiausia prabangos reprezentacija. Šiame rankų darbo "Ultimate Collection" tome su įžvalgiais meno istorikės Bérénice Geoffroy-Schneiter tekstais pristatoma 100 rečiausių ir brangiausių lobių, siejančių gamtos spindesį ir žmogaus meistriškumą – nuo nuostabiai detalių senovės pasaulinių civilizacijų artefaktų iki stebinančių šiuolaikinių menininkų 'Man Ray' kūrinių. Qin ir Chrisas Burdenas. Šis specialaus leidimo rankų darbo tomas įdėtas į prabangų aukso lapais dengtą dėklą su skaidriu slankiu dangteliu su aukso dribsniais.
  Su kiekvienu pirkiniu iš Assouline's Ultimate Collection pridedamos nemokamos baltos pirštinės ir firminis drobinis krepšys.

  Laiko akimirka yra aukso uncija, bet laiko momento negalima nusipirkti už unciją aukso.

  Kinų patarlė

  214 puslapių
  125 iliustracijos
  Anglų kalba
  Išleista 2022 m. liepos mėn
  P 45,1 x P 50,5 x P 8,7 cm
  Rankų darbo apimtis prabangoje
  dažytas aukso lapų atverčiamas dėklas
  ISBN: 9781649801432
  10,8 kg

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija