RINKINYS "LUXURY TASTE" "EULOGIA OF SPARTA" 2 VNT

 • Kraunamos nuotraukos
  55 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • 1vnt SOFI-SIDABRO MEDALIS, limituoto kiekio eglių medus, "Eulogia of Sparta" 298 g.

  Šis retas neapdorotas medus yra ekologinės žemdirbystės produktas. Dėl išskirtinumo, tirštos karamelės tekstūros ir perlamutrinio blizgesio, tai yra nepaprasto skonio ir kvapo, pasaulinės klasės medus, nepanašus į jokį kitą. Šis ekologiškas eglių medus yra viena iš rečiausių ir išskirtiniausių rūšių pasaulyje.

  100% natūralaus ekologiškas medus, sertifikuotas | USDA, be GMO | Nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų / dažiklių / priedų.

  +

  1 vnt GASTRONOMIJOS DEIMANTAS- prabangus delikatesas. Premium evoo su Trufeliu ("Tuber Magnatum Pico") " Eulogia of Sparta " 100 ml.

  Šis ypač tyraus pirmojo šalto spaudimo alyvogių aliejaus derinys su sodriu žemišku baltųjų triufelių skoniu padaro šį aukščiausios kategorijos ekologišką alyvuogių aliejų absoliučiai dievišką.

  Laikoma, kad šis "Tuber magnatum pico " triufelis yra didžiausias tarptautinis pripažinimas. Naudojamas dėl savo išskirtinio aromato, garsėjantis baltąsis trumas (Tuber magnatum pico) yra pats vertingiausias triufelių tipas, kuris laikomas „brangiuoju gastronomijos deimantu“. 

  Nuo pirmo rankomis nuskintų alyvuogių spaudimo- šaltai spaustas, ypač tvarus, subalansuotas, ekologiškas aliejus, žemas rūgštingumas <0,3%.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija