EKOLOGIŠKAS PIRMO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUS IŠ ŽMOGAUS NEPALIESTOS ŽEMĖS 500 ML

 • 27 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • Alyvmedis  simbolizuoja taiką, klestėjimą ir pusiausvyrą, o jo auginimas turi svarbų vaidmenį graikų kultūroje.

  Geriausia alyvuogių aliejaus rūšis yra „Koroneiki“, kartais vadinama „alyvuogių karaliumi“. Jis auga kalnų šlaituose ir duoda labai mažus unikalaus skonio vaisius.

  „Athenolia“ alyvuogių veislė reguliariai auginama Lakonijos rajone, žinomame dėl intensyvaus aromato, gilių vaisių ir didelio polifenolių kiekio gaminamam alyvuogių aliejui. Šis ekologiškas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus yra šeimos „Athenolia“ ir „Koroneiki“ veislių mišinys, kuriuose labai mažai rūgštingumo.

  Šis puikus ekologiškas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, gaminamas iš šeimai priklausančių alyvmedžių giraičių, auginamų natūraliais, tvariais gamybos ciklais mineralų turinčiame Pietų Spartos dirvožeminyje.

  SKONIS: Išsiskiria unikaliu skoniu, nuostabia auksiniai žalia spalva, pasižymi drąsiomis vaisių natomis, gaiviu ir išskirtiniu aromatu, būna aštrus ir šiek tiek kartokas su intensyviu poskoniu; su neprilygstama aromatine elegancija ir ilga apdaila. Pagamitas iš pirmų rankomis nuskintų alyvuogių spaudimo, šaltai spaustas, tvarus subalansuotas ekologiškas | ypač mažas rūgštingumas <0,3%.

  Meistriškas "Koroneki" ir "Athenolia" veislių mišinys suteikia išskirtinę kokybę ir sukuria vieną geriausių alyvuogių aliejų pasaulyje.

  PAPILDOMA INFORMACIJA
  REGIONAS: Pietų Sparta, Lakonija Graikija
  ALYVŲ VEISLĖ: Koroneiki - Athenolia
  Gardi kelionė į vidinę sveikatą

  PATARIMAI: Skonio grynumas, neįtikėtinas aromato intensyvumas ir ilga apdaila daro jį nepaprastai patraukliu ingredientu. Rekomenduojama naudoti žemoje ir vidutinėje temperatūroje, kad gautumėte skanių, širdžiai naudingų alyvuogių lašų. išbandykite ant salotų, virtų daržovių ar namuose pagamintų makaronų. 

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija