ČIOBRELIŲ ŽIEDŲ MEDUS "EULOGIA OF SPARTA" 298 G

 • 1499
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • Čiobrelių žiedų medus yra vienas iš labiausiai gerbiamų medaus produktų, Graikijoje. Derlius nuimamas vasaros pradžioje, turi šviesią gintaro spalvą, nuostabų aromatą ir turi puikias antibakterines bei priešgrybelines savybes.  Šis medus yra  gaminamas Dodekaneso salose - išskirtinio grožio regione, kur daugybė laukinių augalų ir žolelių auga geriausiomis sąlygomis dėl klimato ir dirvožemio savybių įgauna itin daug  saulės spindulio, yra visų turtingiausias naudingų sąvybių turintis šaltinis. Šis laukinių čiobrelio žiedų medus kilęs iš nedidelės uolėtos Dodekaneso komplekso salos pavadiniu Syrna.

  SKONIS: Čiobrelių žiedų medus yra vienas iš mažų stebuklų, surinktų Graikijos gamtoje. Jo skonis primena tai, ką galima apibūdinti kaip saldžias subtilias gėles, nes čiobrelių žiedadulkėse jų yra išskirtinai daug. Tai labai saldus tirštas medus su nuostabiu aromatu su čiobrelių atspalviais, rozmarino, citrusinių vaisių ir  saldainių atspalviais.

  100% natūralus medus iš Graikijos, be GMO. Nėra dirbtinių kvapniųjų medžiagų / dažiklių / priedų.

  PAPILDOMA INFORMACIJA
  KILMĖ: Dodekaneso sala Syrna, Egėjo jūra, Graikija
  GĖLIŲ ŠALTINIS: Laukinis čiobrelis

  PATARIMAI: čiobrelių žiedų medus yra subtilus, labai aromatingas medus, kuris geriausiai derinamas su aštriais riešutų sūriais, tokiais kaip „Parmigiano Reggiano“. Puikiai gali būti naudojamas kaip natūralus cukraus pakaitalas, suteikia saldumo skonį kepiniams, pyragams ir bandelėms; dera kartu su graikišką kalnų arbata, labai kvapnus, taip pat gali padėti kovoti su gripu ir peršalimo ligomis, suteikiantis  stiprinančios naudos sveikatai.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija