AUKSINIO MEDAUS ELIKSYRAS "EULOGIA OF SPARTA" 298 G

 • Kraunamos nuotraukos
  22 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Specialiaus leidinio auksinis eliksyras yra medaus produktas, kuriame sumaišoma aukščiausios kokybės medus su prieskoniais; ciberžolė, kardamonas, Ceilono cinamonas ir imbieras.

  „Eulogia of Sparta" retas natūralus medus atitinka unikalų„ supermaisto “mišinį, kuris suteikia šiek tiek kartaus skonio, aitrių ir žemiškų aromatų bei yra ryškiai aukso geltonos spalvos.

  Šiame „Special Edition“ meduje yra daug ingredientų, kurie gali padidinti antioksidacinį aktyvumą, ir jis turi svarbių antibakterinių, antimikrobinių ir galingų priešuždegiminių savybių.
  Ciberžolė pasižymi šiltu, šiek tiek kartoku, į juoduosius pipirus panašiu skoniu, žemišku aromatu ir puikia aukso geltona spalva. Ji turi priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių.

  Kardamonas (taip pat žinomas kaip „Prieskonių karalius“) turi nuostabų aromatą su stipriais bei viliojančiai šiltais, saldžiaaštriais citrinos poskoniais. Jame taip pat yra keletas potencialių veikliųjų medžiagų, kurios gali padėti pagerinti sveikatą, sustiprinti antioksidacinį aktyvumą ir sumažinti nerimą.
  Stiprus bei aštrus imbieras šiam paslaptingam medaus receptui suteikia ypatingą skonį bei kvapą.
  Ceilono cinamonas yra naudojamas daugiausia kaip aromatinis pagardas. Nuo seniausių laikų jis buvo žinomas kaip svarbus prieskonis stiprinant skonį ir kvapus.

  SKONIS: Nepakartojamas, nuostabaus aromato, viliojantis šiltas, žemiškas, saldus ir aštrus skonis su gyvu ir intensyviu, medienos atspalviu. 100% natūralus graikiškas neapdorotas medus su prieskoniais; ciberžolė, cinamonas, kardamonas, imbieras be GMO. Nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų / dažiklių / priedų. 

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija