ARKOI PUŠŲ MEDUS SU CHIOS MASTIKA "EULOGIA OF SPARTA" 298 G

 • Kraunamos nuotraukos
  25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • Medus su mastika ... tikra magija... Paragaukite šio medaus ir apsilankykite šiame pojūčių pasaulyje su gaiviu, šiek tiek kedrą primenančiu mastikos skoniu ir fantastišku pušimis dvelkiančiu kvapu.

  Gydomosios savybės ir kulinarinė vertė... Tvirtas, tačiau malonus pušies sulą primenantis skonis... Praturtintas antioksidacinėms, antibakterinėms ir priešuždegiminėms savybėms ... Sveika virškinimo sistemai, naudinga burnos higienai ir odos priežiūrai ... visas šis skonis ...

  Apdovanotas  dviem žvaigždutėmis "great taste" konkurse, JK, riboto leidimo „Arkoi“ pušų medus su „Chios Mastica“ yra iš mažos Graikijos Egėjo jūros salos: Arkoi salos, žinomos dėl krištolo mėlynumo vandenų ir bitininkystės tradicijų. Jis sukurtas derinant du Graikijos gamtos lobius; neapdorotas pušies medus, sukurtas bitėms praryjant vabzdžių paliktą saldų medunešį, pamaitintą pušų sultimis, sumaišytą su mastikos derva, surinkta iš mastikos medžių (Pistacia lentiscus), randama tik Chios saloje rytinėje Egėjo jūros dalyje.

  Rezultatas - turtingas medus, turintis daug naudos sveikatai, stiprių antibakterinių, priešgrybelinių, antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių.

  Šis ekologiškas graikiškas pušų medus yra viena iš rečiausių ir išskirtiniausių rūšių pasaulyje, kilęs iš mažos Arkoi salos, esančios Egėjo jūros viduryje. Bitės kasdien stengiasi rinkti unikalų nektarą iš Arkoi pušų, mažos uolingos salos Egėjo jūros pietuose, kuri per amžius buvo išsaugota ir išliko nepaliesta- tokia, kaip buvo senovėje.

  Mastika surenkama iš mastikos medžių, randamų tik Chios saloje rytinėje Egėjo jūros dalyje. Šis Arkoi pušų medus su Chios Mastika yra nustatytas kaip saugomas kilmės vietos nuorodos (SKVN) produktas. 

  SKONIS: Tvirtas, tačiau malonus skonis, šiek tiek panašus į kedro ir pušies natas, mastikos kartumas ir gaivumas padidina medaus saldumą.

  100% natūralus medus su Chios mastika iš Graikijos, be GMO, be dirbtinių kvapniųjų medžiagų / dažiklių / priedų.

  PAPILDOMA INFORMACIJA 
  KILMĖ: Arkoi sala - Chios sala, Egėjo jūra Graikija
  GĖLIŲ ŠALTINIS: Pušis

  PATARIMAI: Šio medaus su mastika  tonai dera kartu su kreminiu sūriu čederiu, kartu sukuria nekartotiną gomurio malonumą. Tai taip pat puikiai papildo mėlynąjį sūrį; patiekite su sūriais, riešutais ir džiovintais vaisiais arba derinkite su aštriais kepsniais. 

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija