ARBUTO MEDUS "EULOGIA OF SPARTA" 298 G

 • 1520
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • Arbutas yra vienas gražiausių amžinų žaliuojančių krūmų, kilęs iš Viduržemio jūros regiono, paprastai žinomas kaip „laukinių braškių medis“, esantis ekologiškuose vietovėse tarp Taygetos kalno. Svarbus bičių augalas dėl savo žydėjimo laikotarpio, padedantis aviliams sudaryti reikinga atsargą žiemai. Iš „Arbutus“ nektaro pagamintas medus yra unikalus produktas, labai naudingas sveikatai, turintis didelę maistinę ir terapinę vertę.

  Labai turtingas mineralų ir vitaminų bei vienas geriausių tonizuojančių variantų. Dėl mažų gliukozių ir fruktozių kiekio arbutų meduje esančios kalorijos yra mažesnės nei bet kokios kitos rūšies medaus, todėl rekomenduojamos bet kokių dietų besilankantiems ir pacientų, sergantiems II tipo cukrinių diabetu.

  SKONIS: Arbuto medus turi nepamirštamai tvirtą, švelnų kartumą, „dūmų“ skonį ir šiek tiek tiek aštrų žolelių bei gėlių aromatą.

  100% natūralus neapdorotas graikiškas medus be GMO, be dirbtinių kvapiųjų medžiagų / dažiklių / priedų.

  PAPILDOMA INFORMACIJA
  KILMĖ: Taygetos kalnas, Peloponesas
  GĖLIŲ ŠALTINIS: Arbutus unedo

  PATARIMAI: Arbuto medaus skonis yra tikrai unikalus: šiek tiek kartokas,dūminis, todėl puikiai tinka saldžiam riešutų sūriui, pavyzdžiui, manchego.
  Perkraukite savo energiją, į kasdienius kokteilius įpilkite arbuto medaus.


   

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija