P.D.O LAUREATAS YPAČ TYRAS KALAMATA ALYVUOGIŲ ALIEJUS "GREEN & BLU" 500 ML

 • Kraunamos nuotraukos
  22 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Sudėtis: 50 porcijų. 1 porcija = 2 arbatiniai šaukšteliai = 10 ml

  Sertifikuotas ekologiškas P.D.O ypač tyras alyvuogių aliejus iš garsiųjų Kalamata alyvuogių,tarptautinių kokybės apdovanojimų laureatas. Oficialiai ES sertifikuotas dėl didelio fenolio kiekio.*

  Alyvuogių veislė ir kilmė: Koroneiki, iš Kyparissia, Vakarų Graikijos Peloponeso.
  Gamintojas: Nikolakopoulos Bros

  Alyvuogių aliejaus kategorija: sertifikuotas ekologiškas P.D.O. extra virgin, rūgštingumo lygis 0,5% ar mažesnis, didelis polifenolių kiekis: bendras polifenolių kiekis 513mg/kg, hidroksitirozolis ir jo dariniai, 10,3mg/20g. Pastaba: polifenolių skaičius ir rūgštingumo lygis gali šiek tiek skirtis derliaus nuėmimo metu.

  Organoleptinis profilis: Subalansuotas, vidutiniškai vaisinis ir aromatingas, vidutinio aštrumo, subtilaus kartumo ir maloniai pipirinio poskonio.

  Naudojimas ir derinimas su maistu: subtiliam šviežių ir virtų salotų, sriubų ir troškinių užbaigimui, garuose troškintų daržovių skoniui sustiprinti. Dera kiaušinių ir žuvies patiekaluose, taip pat ir pyragų kepimui.
  [* Naudingas sveikatai rekomenduotina kasdien suvartojant 20 g aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, tai atitinka maždaug du šaukštus.]