APDOVANOJIMUS PELNĘS KALAMATA P.D.O ALYVUOGIŲ ALIEJUS "GREEK PONY" 500 ML

 • Kraunamos nuotraukos
  45 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Sudėtis: 50 porcijų. 1 porcija = 2 arbatiniai šaukšteliai = 10 ml

  Šis aukščiausios kokybės, sertifikuotas ekologiškas P.D.O. ypač tyras alyvuogių aliejus, pasižymintis išskirtinėmis aromato ir skonio savybėmis. Tarptautinis ekspertas apibūdino turintį kaip: „pilnaus, sodraus skonio su sudėtingais žalumos ir žolelių atspalviais“.

  „Graikijos ponių ūkyje“ gyvena laisvai klajojanti labai mėgstamų miniatiūrinių ponių banda. Ši unikali gyvūnų ir alyvmedžių ekologinė harmonija padeda išlaikyti alyvmedžius natūraliai sveikus ir be kenkėjų.

  Tai yra išskirtinis, ekologiškas, apdovanojimus pelnęs ypač tyras alyvuogių aliejus, tamsiai žalias 500 ml buteliukas su dovanų dėžute.
  Alyvuogių veislė ir kilmė: Koroneiki, iš Kyparissia, Vakarų Graikijos Peloponeso.
  Gamintojas: Nikolakopoulos Bros - "Graikijos ponių ūkis"

  Alyvuogių aliejaus kategorija: sertifikuotas ekologiškas P.D.O. premium extra virgin, rūgštingumo lygis 0,5% ar mažesnis, labai didelis polifenolių kiekis: bendras polifenolių kiekis 917mg/kg, hidroksitirozolis ir dariniai, 18,3mg/20g. Pastaba: polifenolių skaičius ir rūgštingumo lygis gali šiek tiek skirtis derliaus nuėmimo metu.

  Organoleptinis profilis: Tvirtas, vidutinio vaisinio ir aromatingo, vidutinio aštrumo ir aštrumo, šiek tiek kartoko su pipiriniu poskoniu.

  Naudojimas ir maisto derinimas: naudokite nekaitintą, "žalią" panardinimui su duoniuku  arba patiekalams, kurių skonį reikia sustiprinti: skrudinta duona, troškintos daržovės, ankštiniai augalai, marinatai, ant grotelių kepta mėsa.