"GRAECIA ALBA IR FUGA" ETERINIŲ ALIEJŲ ŽVAKIŲ RINKINYS "HELESSENCE" 2 VNT

 • Kraunamos nuotraukos
  59 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Puikus duetas Jam ir Jai. Skirtingom atmosperom sukurti.

  „Olympus“ yra drąsus, tvirtas, šiek tiek vyriškas aromatas, rafinuotas, užfiksuojantis šio kerinčio kalno didybę visoje savo mitinėje šlovėje.
  Absoliučiai medienos kvapo žvakė su kedro, pušies, kadagio ir ąžuolo aromatais, sumaišytais su žaliu muskusu ir bergamočių bei čiobrelių užuomina, sukuria šiltą, bet tonizuojančią atmosferą, kviečiančią giliai įkvėpti ir atsipalaiduoti.

  +

  Tikroji Viduržemio jūros esmė. Šviežias rozmarinas ir šilti čiobreliai pakvimpa raminančiu levandų žavesiu harmoningame žolelių mišinyje, kuris primena gaivu žolelių sodą vėsią pavasario popietę. Gamtos gaiva atsispindi žvakių kvape, jame nėra nieko nereikalingo, kuris, beje, turi didžiausią eterinių aliejų koncentraciją iš visų mūsų žvakių. Gamtos ekologiškų žolelių mėgėjams, dviguba nauda, tai tikras džiaugsmas!

  Dvigubos nedidukės žvakės sukuria darnia pora, kvadratiniuose stikluose, atspindinčios kartu amžiną graikų estetikos paprastumą ir eleganciją. Malonią tamsiai mėlyno sir baltos spalvos indų simetriją lydi aksomo tekstūros vienodų proporcijų dovanų dėžutė, todėl tai yra idealus pasirinkimas stilingai dovanai.

  Rankomis liets Graikijoje iš 100% sojos vašku, kad degų kuo švariau. Šioms žvakėms naudoja tik medvilninės pintos, kurios maloniai jas užpildo aukščiausios kokybės kvepalais be suftalatų ir eteriniais aliejais.

  Tūris: 260 ml

  Grynasis svoris: 220 g / 7,7 uncijos

  Dydis: 7,5 x 7,5 cm / 3 "x 3"

  Degimo laikas: iki 50 valandų

  2vnt

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija