"EXTREM" LUXURY IBERICO Krūtinė 20 vokų iš 100 % Iberico Bellota kumpio ir mentės + 1 Origin's vynas

 • Kraunamos nuotraukos
  375 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • • 100 % Iberico Bellota kumpis – pjaustytas: Extrem Puro Extremadura iš esmės gaminame 100 % Iberico Bellota kumpį pagal savo tradicijas. Puikus aplinkos ir produkto derinys, kurį sunku rasti kitur.

  EXTREM PURO EXTREMADURA 100 % gilėmis šeriamos Iberico kiaulės užpakalinės kojos yra intensyviai raudonos spalvos su minimaliais perlamutrinių riebalų dryželiais. Jo skonis yra sunkiai klasifikuojamo intensyvumo, žolelių ir vaisių aromato; kažkas išskirtinio tokiame pasaulyje kaip kumpis, vis labiau globalizuojamas ir vienalytis.

  • Pjaustytas 100 % Iberijos gilėmis šeriamas mentė: kiekvienas gilėmis maitinamas Iberijos mentas buvo pagamintas atsižvelgiant į visas detales nuo pradžios iki pabaigos: nuo 100 % Iberijos veislės atrankos iki minimalaus 24 mėnesių stingimo laiko mūsų svetainėje. džiovykla, tiekiama į giles ir natūralias ganyklas Dehesa de Extremadura, geriausio Iberijos lopšyje.

  Mėgstame gaminti iberietiškus patiekalus; nėra didesnės paslapties. Nuopelnas atitenka ąžuolų ir kamštinių ąžuolų miškams, kuriuose gyvena mūsų Iberijos kiaulės, gilėms ir mūsų džiovyklos akmeninėms sienoms Herrerueloje, Cáceres. Mūsų darbas yra gerbti juos visus. Dėl šios priežasties kiekvienas EXTREM PURO EXTREMADURA gile šeriamas petys yra unikalus kūrinys, sukurtas gryniausiu gamtos modeliu.

  • Dehesa de Luna Orígenes 2019: su didžiule viltimi pagerbti savo šaknis gimsta Dehesa de Luna Orígenes – ypatingas raudonasis vynas, kuriame surenkama visa mūsų istorija ir kultūra, bet taip pat ir gyvybės turtingo krašto, pilno gyvybės, esmė. spalva ir vertybės. Ar norite tai pajusti savo gomuryje?

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija