TOP50 PRODUKTAS! EKOLOGIŠKA ARBATA CITRININĖ VERBENA 7VNT (DĖŽUTĖJE) RINKINYS, 70 G AROMA FARMS

 • Kraunamos nuotraukos
  3990
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Aroma by farms
 • Rinkinyje rasite 7 vnt po 10gr. kvapnios citnininės verbenos, gamintojas Aroma Farms, Graikija. Šis ekologiškas produktas yra įtrauktas i TOP50 geriausių produktu.

  Ekologiška citrininė verbena yra žinoma, kad Lemon Verbena į Europą XVII amžiaus pabaigoje atvežė ispanai iš Argentinos ir Čilės. Graikijoje jis rado labai tinkamą klimatą, kur klestėjo ir labai išplito.

  Skonio užrašai: Citrininė verbena suteikia citrinų kvapą,ją galima naudoti įvairiais užpilais vietoj citrinų arba naudoti atskirai  kaip arbatą arba su pienu ar medumi.

  Tradicinės savybės: tradiciškai citrinos verbena naudojama kaip gėrimas nuo virškinimo sutrikimų, skrandžio skausmų, viduriavimo ir kolito. Tai taip pat gali padėti, kai kenčiame nuo migrenos ar blogo kvapo. Tai puikus raminamasis produktas, taip pat pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, o tai, kartu su puikiu citrinų skoniu, suteikia puikų gėrimą nakčiai.

  Citrininė verbena yra diuretikas, todėl yra vertinga sąjungininkė kenčiantiems nuo inkstų akmenų ar vandens susilaikymo, sukeliančio celiulitą. Kartu su mankšta ir tinkama dieta tai gali padėti numesti svorį, tačiau turime būti atsargūs, kad neturėtume daugiau kaip dviejų puodelių per dieną ir dvi savaites po dviejų savaičių vartojimo nustotume jų vartoti. Geriausia, kad mes to nedarytume “. nevartokite ilgiau nei aštuonias savaites per metus.
  Nėštumo metu ir tiems, kurie kenčia nuo hipotenzijos, jo reikėtų visiškai vengti.