THE IMPOSSIBLE COLLECTION OF CHAMPAGNE "ASSOULINE"

 • 1799 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Dėl grynos magijos šampanas neturi lygių. Tai pats rafinuotumo, šventės, nevaržomo malonumo simbolis. Vienas iš labiausiai saugomų vyno pavadinimų pasaulyje, jis sustiprina prancūzų art de vivre ir prisideda prie jo pasaulinio žinomumo ir prestižo. Nuo tada, kai XVIII amžiaus sandūroje pirmą kartą buvo susapnuotas šampanas, regiono gamintojai vizionieriai veržėsi į priekį, atverdami naujas rinkas ir plėtodami vietines teritorijas.
  Tik kaip kamštienos „velnio vynas“ tapo palaimintu dievų nektaru? Nesvarbu, ar jį gamina nepriklausomi vigneronai, auginantys vynuoges savo žemėje, ar gaminamas legendiniuose namuose, šampanas išlieka tarptautine sėkme, kuri savaime šviečia savo kategorijoje, už visus kitus putojančius vynus Žemėje.
  Nuo išskirtinių derliaus iki daugybės naujesnių leidimų – šis išskirtinis geriausio pasaulio someljė Enrico Bernardo kuruojamas pasirinkimas apima tris šimtmečius ir yra iliustruotas įvairiomis ragavimo patirtimis, įžvalgiais patarimais ir išskirtiniais anekdotais. Jis pabrėžia įspūdingiausius kada nors pagamintus butelius, kuriuos vienija tai, kad neįmanoma vienu metu jų turėti kartu viename rūsyje, todėl šio tomo pavadinimas. Šis leidimas, pateikiamas medinėje dėžutėje, yra įrištas rankomis ir prabangiai pagamintas su rankomis užklijuotomis etiketėmis, todėl jį privalo turėti visi šampano mėgėjai.
  Su kiekvienu pirkiniu iš Assouline's Ultimate Collection pridedamos nemokamos baltos pirštinės ir firminis drobinis krepšys.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija