PRIESKONIŲ RINKINYS "GRILL CHAMPIONS" DOVANŲ DĖŽUTĖJE "MILL & MORTAR" 3 VNT

 • Kraunamos nuotraukos
  35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • „Flaming Dust“ – tai rafinuoto pankolio, saldymedžio miltelių ir žvaigždanyžių skonio prieskonių mišinys, pagamintas iš imbiero ir raudonėlio pagrindo su šiluma iš rūkytos paprikos ir čili. Gali būti naudojamas visų rūšių mėsai, riebiai žuviai, daržovėms ir puikiai tinka ant grotelių keptų vaisių, tokių kaip ananasai.

  Mermaid's Bite yra gaivaus skonio, kuris puikiai dera su žuvimi, ant grotelių keptomis daržovėmis ar balta mėsa. Mišinys pasižymi mėtų ir citrusinių vaisių natomis, kurių pagrindas – žaliasis pankolis, kalendra ir trijų rūšių jūros dumbliai. „Įkandimas“ atsiranda prisilietęs čili. Išsaugokite gaivų skonį, leiskite ingredientams pasimarinuoti su trintuve ir kepkite ant grotelių ant netiesioginės ugnies, geriausia folijoje, kad nesudegtų puikūs žolelių aliejai.

  "Smokey Sally" švelniai rūkytas ispaniškos paprikos aromatas suteikia šiam mišiniui ypatingą „grotelių lauke“ skonį. Naudokite kaip trina arba paprastą marinatą iš aliejaus, acto ir druskos ant visos baltos mėsos ir daržovių. Idealiai tinka plėšytai kiaulienai.

  Į šią dėžutę įeina:
  1 skardinė "liepsnojančių dulkių"  Faming dust" prieskonių 
  1 skardinė "undinėlės kąsnio" - "Mermald's Bite" prieskonių
  1 skardinė "Smokey Sally"

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija