MIGDOLINIŲ RIEŠUTŲ RINKINYS "VOSKOPOULA" 2 VNT

 • Kraunamos nuotraukos
  1390
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Voskopoula
 • „Mandola Honey“ yra tradicinis saldus skanėstas, kurio galima rasti tik Jonijos salose ir kuris yra vienas iš labiausiai žinomų tradicinių Kefalonijos produktų. Šis saldus delikatesas pagamintas iš migdolų ir medaus, rankų drabas. Šio patiekalo pavadinimas kilęs iš itališko migdolų žodžio „Mandorla“, kuris buvo pasiskolintas ir integruotas į graikų kalbą dar tada, kai sala buvo okupuota Venecijos.
  Nėra dirbtinių dažiklių ir priedų. Tinka Vegetarams.

  "Mandola Classic"  yra vienas iš labiausiai žinomų tradicinių Kefalonijos produktų. Šis saldus delikatesas yra pagamintas iš migdolų ir cukraus, o gyvybinga giliai raudona spalva gaunama iš tam tikrų jūros dumblių, kuriuos vietiniai gyventojai tradiciškai naudoja maisto dažuose.
  Raudoni dumbliai auga ant povandeninių Šiaurės jūros, Lamanšo sąsiaurio ir Atlanto vandenyno uolų. Tai geriausias vitamino B2 ir C bei augalinio glitėsio šaltinis, kuris puikiai maitina Jūrų dumbliuose gausu vitaminų ir mikroelementų – A, B grupės, C, D, K, PP, M (folio rūgšties), karotinoidų, lipidų su polinesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis, polisacharidų ir kt.

  Iš viso 2 vnt

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija