• 97 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Žinomas italų architektas ir interjero dizaineris Michele Bönan kiekvieną savo verslą lygina su filmo scenarijumi, sudarytu iš dinamiško pasakojimo, sąmojingumo ir ironijos. Būdamas trokštantis architektas nuo penkerių metų, Bönanas lankė Florencijos Accademia di Belle Arti, kuri, jo nuomone, įtikina jo saviraiškos laisvę. Pirmoji didžiulė Bönano sėkmė sulaukė dvidešimties, kai žurnalas paskelbė jo darbus, skirtus garsaus tenisininko draugo Adriano Panattos namams, ir kiti garsūs klientai iškart atkreipė dėmesį į tai. Ar privatiems klientams, ar visuomeniniams pastatams, Bönan dizainai – viešbučiai, restoranai, dvarai ir net jachtos – pasižymi išskirtiniu virtuoziškumu. Jo estetika apima modernius elementus ir prabangą; bet istorinė architektūra, ypač jo gimtosios Florencijos, visada informuoja apie jo stiliaus pasirinkimą. „Tiesa prieš viską“ – tai visų Michele Bönan darbų įkvėpimo šaltinis. Mantra, kurią jis išreiškia kruopščiai išdėstydamas savo klientų norus į jų idealią aplinką, „išversta gryna itališka nuojauta“. Įžymūs projektai, paryškinti šiame gražiai iliustruotame leidime, yra „J. K. Place“ viešbučiai Kaprije, Romoje ir Florencijoje; „Hôtel Marquis Faubourg Saint-Honoré“ Paryžiuje; Palazzo Tornabuoni Florencijoje; Jagdgut Wachtelhof viešbutis Austrijoje; ir daug daugiau.

  268 puslapiai
  150 iliustracijų
  Anglų kalba
  Išleistas 2015 m. lapkritį
  P 25,7 x P 33,2 x P 3,8 cm
  Audinys Kietu viršeliu
  ISBN: 9781614284680
  2,67 kg

  Knygos autorius Leonardo Ferragamo yra to paties pavadinimo prabangos įmonės įkūrėjo Salvatore Ferragamo sūnus. Į šeimos verslą jis įsitraukė būdamas dvidešimties ir 1976 m. sukūrė batų ir vyriškų drabužių bei aksesuarų skyrius. Tada jis buvo atsakingas už tarptautinę įmonės plėtrą Europoje, Azijoje ir Pietų Amerikoje. 2000 m. jis tapo „Palazzo Feroni Finanziaria SpA“ generaliniu direktoriumi, valdončiu nekilnojamąjį turtą ir svetingumą. Ferragamo taip pat yra „Associazione Partners Palazzo Strozzi“, kuri bendradarbiauja su Florencijos miestu, siekdama skatinti kultūrinę veiklą ir meną, įkūrėjas ir pirmininkas.
  Cesare Cunaccia yra rašytojas, dėstytojas, kuratorius ir žurnalistas. Jis buvo pagrindinis „Vogue Italia“ ir „L’Uomo Vogue“ redaktorius bei „Architectural Digest Italy“ antikvarinių daiktų konsultantas. Jis taip pat prisidėjo prie „Architectural Digest“ padalinių Vokietijoje, Kinijoje ir Rusijoje, taip pat „Connaissance des Arts“, žurnalo „Opera“ ir „L’Oeil“. Cunaccia išleido įvairių knygų, ypač apie Italijos meno paveldą, kurios buvo išverstos į dvylika kalbų.