TRYS AUKSO ŽVAIŽDĖS- PASAULIO MEDAUS ELITAS- EGLIŲ IR ČIOBRELIŲ MEDUS "MELLIN" 250 G

 • Kraunamos nuotraukos
  26 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Mellin
 • Mellin gamintojo nuolatinės bityno dirbtuvės yra įsikūrusios vietoje, kur eglynas susitinka su čiobrelių laukais ant Graikijos Gionos kalno Delfų savivaldybėje. Dėl šio reto natūralaus sambūvio, šis eglių ir čiobrelių medus yra ribotos gamybos pasaulinė naujovė ir yra tiekiamas prabangiose numeruotose pakuotėse.

  Šis medus yra pelnęs aukščiausią apdovanojimą, įvertintas  3 auksinėmis žvaigždėmis, ir patenkęs į elitinį 1% iš 12366 dalyvių tarptautiniame konkurse „Great Taste Awards“ 2017 m. JK. Šis medus du kartus yra laimėjęs 1 aukso žvaigždę 2015 m. ir 2016 m.

  Aukščiausiu prizu medaus skonio kategorijoje buvo apdovanoti tik du medūs visame pasaulyje. Vienas iš jų yra Mellin įmonės eglių ir čiobrelių medus.

  Mellin eglių ir čiobrelių medus yra vienas geriausių ekologiškų medų pasaulyje, laimėjęs aukso medalį 2018 m. ir sidabro medalį 2016 m. „Biolmiel” unikaliame ekologiškų medaus kokybės konkurse, Italijoje. Aukščiausios klasės ribotos gamybos ekologiškas graikiškas medus.

  Tradicinės savybės: Medus, turintis daugiau nei 180 maistinių medžiagų, yra aukštos maistinės vertės maistas. Tai puikus angliavandenių, antioksidantų, B komplekso vitaminų, mikroelementų ir mineralų (kalcio, magnio, cinko, geležies, vario) šaltinis, būtinas kūno pusiausvyrai palaikyti ir prisidėti prie visko, pradedant kaulų stiprumu ir baigiant sveika medžiagų apykaita. Jo glikemijos indeksas yra mažesnis nei cukraus; mažais kiekiais jis tinka net diabetu sergantiems žmonėms.

  Didelė Graikijos biologinė įvairovė - 1 300 endeminių augalų ir išskirtinė gėlių, žolelių bei medžių įvairovė - taip pat daro įtaką šalyje gaminamo medaus kokybei: savo skoniu, aromatu ir tankumu jis yra kur kas pranašesnis nei kitų šalių medūs.