FIGOS-KRAUŠĖ-Pats žaviausias jausmams skirtas muilas "ZADOR" 160 G

 • Kraunamos nuotraukos
  11 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Suteikia energijos visam kūnui
  Vitaminas E maitina ir apsaugo odą
  Taukmedžio sviestas stabdantis senėjimą
  Mistinis vaisių kvapas
  Gydomųjų savybių turintis terminis vanduo
  Daugiau nei 98% natūralių ingredientų
  Vengrijos gaminys


  Rankomis suvyniotas trigubai maltas muilasŠis vaisių kvapas yra tikrai unikalus, todėl kriaušės ir figos kvapas puikiai papildo vienas kitą. Šis neįprastas šių vaisių mišinys primena mums karštas vasaros dienas, kai oras alsuoja vaisingiausiais gamtos kvapais. Šis jaudinantis kūrinys yra saldus, dūminis ir sodrus. Rekomenduojame juos tiek vyrams, tiek moterims, nes unikalus aromatas skirtingai reaguoja su mūsų kūno kvapu.

  Atgaivindami mitų kvepalus, į šį nuostabiai supakuotą ZADOR muilą įtraukėme vieno iš seniausių šventų augalų – figos – kvapą. Kartu su kriauše tai puikus derinys, leidžiantis pasiklysti mistiškame šio kvapo pojūtyje maudantis. Šiame ZADOR muile susitinka jausmingumas ir grynumas.

  Unikalios Hévíz terminio vandens ir taukmedžio sviesto savybės lepina savo kreminiu prisilietimu ir gydomąja energija. Reguliariai naudojant šį stebuklingą batonėlį jūsų oda taps akivaizdžiai lygesnė ir šilkesnė. Tegul šis mažas meno kūrinys nukreipia jus į jausmingumo karalystę.

  Pasimėgaukite ZADOR patirtimi, kad atgaivintumėte savo kūną ir sielą!
  Sudėtis: natrio palmatas, natrio palmių branduolys, vanduo, terminis vanduo, kvepalai, palmių rūgštis, palmių branduolių rūgštis, butyrospermum parkii sviestas, glicerinas, natrio chloridas, triticum vulgare gemalų aliejus, butilfenilo metilpropionalis, heksilo cinamalas, linalolis, tetratadrono rūgštis , hidroksiizoheksilo 3-ciklohekseno karboksaldehidas, limonenas, citronellolis

  0,06 € / 1 g