AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ALYVUOGIŲ ALIEJAUS RINKINYS IŠ ŽMOGAUS NEPALIESTOS ŽEMĖS "EULOGIA OF SPARTA" 3 VNT

 • 99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Eulogia of Sparta
 • Žinios, aistra ir tradicijos dėl meistriškumo! PRABANGIAME  RINKINYJE RASITE:

  + LIMITED RESERVE- ULTRA PREMIUM. Geriausios „Athenolia“  ypač aukštos rūšies pirmojo šalto spaudimo alyvuogių aliejus. 500 ml.
  Šis alyvuogių aliejus gaminamas pagal protėvių papročius tvariai ir ekologiškai, harmonijoje su gamta. Yra 100% šalto spaudimo ir nefiltruotas nuo pat pirmojo šeimos gyraičių "Athenolia" veislės alyvuogių spaudimo.Šis "Ultra Limited Reverse" aliejus pasižymi geriausiu skoniu, turi daugiausiai antioksidantų ir mažiausiai rūgštingumo. Daugybė pasaulio tyrimų įrodo, kad ypač tyras alyvuogių aliejus yra geriausias produktas mūsų sveikatai.

  + GASTRONOMIJOS DEIMANTAS. Aukščiausios kokybės ekoligiškas alyvuogių aliejus su retais baltaisiasi triufeliais (Tuber magnatum Pico) 100 ml.
  Dėl savo aromato garsėjantis baltasis trumas yra pats vertingiausias triufelių tipas aptinkamas Pjemnto regione- šiaurės vakarų Italijoje, apylinkėse aplin Albą, kartu sumaišomas su aukščiausios kokybės alyvuogių aliejumi, kurio alyvmedžiai žydi nesudatingame, gryname ir ilgus metus nepakitusiame dirvožemyje, išsidėsčiusiame aplink senovės Spartą.

  + AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ekologiškas pirmo spaudmo alyvuogių aliejus, 500 ml. Meistriškas "Koroneki" ir "Athenolia" veislių mišinys, kuris suteikia išskirtinę kokybę ir yra sukurtas iš vienų geriausių alyvuogių pasaulyje.

  Iš viso 3 vnt.

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija