VIENA AUKSO ŽVAIGŽDE ĮVERTINTAS EKOLOGIŠKAS EGLIŲ MEDUS IŠ GRAIKIJOS "MELLIN" 250 G

 • Kraunamos nuotraukos
  15 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Mellin
 • Medus yra gamtos lobis, nuo senų senovės žinomas dėl savo naudingų savybių. Senovės graikai medų ir jo savybes vertino kaip dievų dovaną. Neatsitiktinai medus ir bitės vaidina pagrindinį vaidmenį mitologijoje. Hipokratas išskyrė medų dėl gydomųjų savybių ir rekomendavo jį kaip vaistą įvairiomis sąlygomis.

  Ekologiškas eglių medus „MELLIN“ gaminamas tarp aukštų viršukalnių ir tankių eglynų miškuose, Delfų savivaldybės Ghiona kalne, 2508 m aukštyje, kuris priklauso Europos ekologiniam Natura 2000 regionų tinklui.Jame taip pat yra daug laukinių žolelių, tokių kaip mėtų, trifolio, raudonėlio ir kt.

  Eglės ir laukinių žolelių, augančių dideliame aukštyje, derinys suteikia medui itin sluoksniuotą skonį su padidintomis sveikumo savybėmis ir retais aromatais.
  Šis eglės medaus sveikatos ypatybės yra nustatytos atlikus tyrimą„MELLIN Honey antibakterinės ir antioksidacinės savybės, palyginti su MANUKA Honey UMF 24+“, kurią atliko Tesalijos universitetas (Graikija), sveikatos mokslų mokykla.

  MELLIN eglės medus pasižymi dideliu antibakteriniu ir antioksidaciniu aktyvumu, pranašesniu už MANUKA medų UMF 24+.
  Tai pirmas ir vienintelis universitetinis tyrimas, atliktas dėlšio  firminio graikiško medaus!!!

  Daugkartinis apdovanojimas ir vienas geriausių ekologiškų medų pasaulyje, pelnęs keletą medalių Biolmiel, unikalaus ekologiško medaus kokybės konkurse Italijoje ir tarptautiniame konkurse Great Taste Awards Londone.

  Produkto papildoma informacija;
  Bitininkas (3 karta) : Rellos Constantinos – MELLIN
  Nuolatinis bitynas – aukštis virš jūros lygio: Giona kalnas, Delphi savivaldybė, Graikija – 1000 m
  Ypatingos charakteristikos: Natura 2000
  Ekologiškas sertifikatas
  Ribota gamyba (sunumeruotos pakuotės)
  Tarptautiniai apdovanojimai
  Didelis antibakterinis ir antioksidantas