IŠPARDUOTA! PREMIUM RANKOM SKINTI EKOLOGIŠKI DAMASKO ROŽIŲ ŽIEDLAPIAI "AROMA FARMS" 10 G

 • 690
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Aroma by farms
 •  „Great Taste Awards 2017“ JK, laimėjo 1 žvaigždutę!

  65 lentelė. Teisėjo įspūdžiai: puikūs vientisi rožių žiedlapiai, aiškiai parinkti, skinti rankomis, atsargiai. Subtilūs kvapai gerai perduoda šviesiai auksinę, skaidrią infuziją. Geriamoji patirtis yra subalansuota, rožių kvapai kontroliuoja švelnius sutraukimus ir jaučiamas žiedų sodrumas. Vis dėlto mus labiausiai sužavėjo tekstūros grietinėlė. Mes jaučiame malonią infuziją, kurią rekomenduojame  patiekti atšaldytą vasaros popietę.

  Taigi, rožės grožį ir didingą kvapą įvertino ir pamilo daugybė skirtingų kultūrų visame pasaulyje. Senovės graikai ir romėnai tikėjo, kad tai šventa meilės ir grožio deivės Afroditės gėlė. Apie gėlę sklando daugybė legendų ir viena iš jų sako, kad pirmosios rožės gimė kartu su deive, kai ji išsprogo iš jūros, tačiau jos buvo baltos spalvos. Kai jos mylimasis Adonis buvo sužeistas medžiojant žiaurią šernę, Afroditė skubėdama pro šalį, persmeigė koją ant rožės spyglių, o ant jos šaknies nukritęs kraujas žiedą pavertė raudona spalva.

  Rosa damascena Mill. Mūsų siūloma ekologiška rožė buvo užauginta Damaske ir yra žinoma kaip Damaskinė rožė arba Kastilijos rožė, ir ją į Europą atvežė kryžiuočiai, kur ji buvo išplitusi ir pamėgta visame žemyne dėl puikaus aromato ir rausvos spalvos.

  Degustacinės pastabos: rožių žiedlapiai turi puikų aromatingą kvapą bei skonį, naudojamosi įvairiuose arbatose ir užpiluose, taip pat galima naudoti kaip saldiklį vietoj cukraus ar medaus, arba naudoti rožių žiedlapius savaime, kad padarytumėte labai unikalią infuziją, kurią galima gerti karštą arba šaltą.

  Taip pat galite gaminti likerius ar disertus arba naudoti juos įvairiuose padažuose ar troškintoje mėsoje, daržovėse ir sriubose; vis dėlto reikėtų būti atsargiems ir naudoti nedidelį kiekį, kad patiekalas nebūtų per saldus.