BOSO DIENOS DOVANA YPAČ RETAS EGLIŲ MEDUS IŠ LIPČIAUS

 • Kraunamos nuotraukos
  26 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apdovanojimų pelnęs riboto leidimo ekologiškas eglių medus yra renkamas Mainalo kalnų regione, Graikijoje. Skirtingai nuo tradicinio medaus, kuris susidaro, kai bitės surenka nektarą iš žiedų, šis medus yra surenkamas iš lipčiaus, kurį palieka amarai po to, kai ištraukia eglių sulą ir ją minta. Norint išlaikyti pusiausvyrą šioje niekur kitur neaptinkamoje ekosistemoje, reikia rūpintis ne tik šio išskirtinio medaus derliaus nuimimu, bet ir pačiomis bitėmis.
  Šis retas neapdorotas medus yra ekologinės žemdirbystės produktas. Dėl išskirtinumo, tirštos karamelės tekstūros ir perlamutrinio blizgesio, tai yra nepaprasto skonio ir kvapo, pasaulinės klasės medus, nepanašus į jokį kitą.
  Šis ekologiškas eglių medus yra viena iš rečiausių ir išskirtiniausių rūšių pasaulyje.

  NAUDA ORGANIZMUI: Eglės meduje gausu maistinių medžiagų, mikroelementų ir mineralų. Jo tekstūra yra sodri, panaši į karamelę, sudėtingas, sultingas ir visiškai unikalus skonis, nuostabus perlų ir aukso spalvų ryšys, todėl jis yra vienas unikaliausių ir išskirtinių medų planetoje. „Šis eglės medus pelnė sidabro “Sofi"apdovanojimą ir įtrauktas į „Oprah mėgstamiausius“ ekologiškų medaus produktų sarašą.

  SKONIS:Tai visiškai unikalus ir nepastebimai saldus skonis, suteikiantis nepaprastą aromatą, primenantį „saldainius“ su vanilėmis užuominomis ir eglės miško gaivumą.
  100% natūralaus ekologiškas medus, sertifikuotas | USDA, be GMO | Nėra dirbtinių kvapniųjų medžiagų / dažiklių / priedų.

  PAPILDOMA INFORMACIJA
  KILMĖ: Mainalo kalnas, Peloponesas, Graikija
  GĖLIŲ ŠALTINIS: eglė

 • Prenumeruok ir sužinok daugiau!

  Informacija