"SALTY CARAMEL & GOLD RASPBERRY" RINKINYS "LAKRIDS BY BÜLOW" 590 G 2 VNT

 • Kraunamos nuotraukos
  2650
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Tegul tai būna dalijimosi ir dovanojimo sezonas. Galbūt turite mylimą žmogų, kuris nusipelno būti pavaišintas skaniais daniškais konditerijos gaminiais? Galbūt šis žmogus yra tas, kuris niekada net nebandė gurmaniško saldymedžio? Akimirka žmonių akyse, kai jie pirmą kartą paragauja LAKRIDS BYLOW, yra neįtikėtina. Reikėtų patiems įsitikinti.

  „LAKRIDS BY BÜLOW“ – tai 2007 metais įkurta konditerijos įmonė Danijoje. Jos įkūrėjas Johan Bülow savo produkto pagrindu pasirinko saldymedį ir sukūrė aukštos klasės desertą, kuriam negali atspirti nė vienas gero skonio mėgėjas, investuojantis į kokybę. Pagrindiniai įmonės veiklos principai – tai inovacijos, kūrybiškumas ir meistriškumas.

  Pagrindinis ingridientas – žalia saldymedžio šaknis, kitaip žinoma, kaip „saldžioji šaknis“, kuri natūraliai yra daug kartų saldesnė nei paprastasis cukrus. Saldymedžio šaknys žmonių pradėtos naudoti daugiau nei prieš 5000 metų ir iki šiol yra pasaulyje mėgiamas juodasis skanėstas, taip pat žinomas ir dėl savo vaistinės naudos – šaknyse susikaupia daugiau kaip 100 žmogaus organizmui vertingų maistinių medžiagų. Šaknis importuojama iš įvairių pasaulio vietų – nuo pietų Europos iki Kinijos, ir tai lemia skirtingus saldymedžio skonius, kurie prisideda prie unikalaus skirtingų saldainių charakterio formavimo.

  Gamintojai didelį dėmesį skiria tvarumo vystymui. Saldainių pakuotės yra pagamintos iš 100% perdirbto ir perdirbamo plastiko, pašalintos visos metalinės medžiagos iš sandarinimo mechanizmo. Įmonė nuolatos investuoja į tvarumą skatinančių procesų optimizavimą.